Yeni Malatyaspor, kupa maçını 5 Kasım'da sahasında oynayacak  

Ziraat Türkiye Kupası’na 3.Tur’da dahil olan Yeni Malatyaspor, 5 Kasım’da sahasında  

Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu karşılaşmaları 3, 4 ve 5 Kasım 2020 tarihlerinde tek maç eleme usulüne göre oynanacak. 3.Tur’da Misli.com 3. Lig 1.Grup ekibi Artvin Hopaspor ile eşleşen Yeni Malatyaspor, bu karşılaşmayı 5 Kasım’da oynayacak. Yeni Malatya Stadyumu’nda oynanacak olan karşılaşmanın başlama saati 18.00.  

Ziraat Türkiye Kupası 3.Eleme Turu’nda oynanacak olan karşılaşmaların programı şöyle: 

3 Kasım Salı 

13.00 Balıkesirspor-Esenler Erokspor (Balıkesir Atatürk Stadı) 

13.00 Tuzlaspor-Bayburt İl Özel İdare (Tuzla Belediye Stadı) 

15.30 Adanaspor-68 Aksaray Belediyespor (Adana 5 Ocak Fatih Terim Stadı) 

15.30 Altay-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu Stadyumu) 

18.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Erzurum Kazım Karabekir Stadı) 

20.30 MKE Ankaragücü-Kocaelispor (Eryaman Stadyumu) 

4 Kasım Çarşamba 

13.00 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Belediye Derincespor (Bandırma 17 Eylül Stadı) 

13.00 Ankara Keçiörengücü-Büyükçekmece Tepecikspor (Aktepe Stadı) 

13.00 Menemenspor-Anagold 24Erzincanspor (Menemen İlçe Stadı) 

13.00 Ümraniyespor-Kırklarelispor (Ümraniye Belediyesi Şehir Stadı) 

13.00 Ankaraspor-Pazarspor (Osmanlı Stadı) 

13.00 Beypiliç Boluspor-Hacettepe (Bolu Atatürk Stadyumu) 

13.00 Giresunspor-Tekirdağspor (Giresun Atatürk Stadı) 

15.30 Altınordu-Fethiyespor (Bornova Aziz Kocaoğlu Stadyumu) 

15.30 Adana Demirspor-Alanya Kestelspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim Stadı) 

15.30 Fatih Karagümrük-Nevşehir Belediyespor (Vefa Stadı) 

18.00 Hes Kablo Kayserispor-Yomraspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Stadı) 

20.30 Bursaspor-Karşıyaka (Bursa Büyükşehir Belediye Stadı) 

5 Kasım Perşembe 

13.00 Yılport Samsunspor-Muğlaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs Stadı) 

13.00 Bodrumspor-Niğde Anadolu Futbol Kulübü (Bodrum İlçe Stadı) 

13.00 Manisa Futbol Kulübü-Gümüşhanespor (Mümin Özkasap Spor Tesisi) 

13.00 İnegölspor-Sultanbeyli Belediyespor (İnegöl İlçe Stadı) 

13.00 Kahramanmaraşspor-Somaspor (12 Şubat Stadı) 

13.00 Sancaktepe Futbol Kulübü-Serik Belediyespor (15 Temmuz Stadı) 

13.00 Tarsus İdmanyurdu-İçel İdmanyurdu (Tarsus İlçe Stadı) 

13.00 Zonguldak Kömürspor-Darıca Gençlerbirliği (Devrek İlçe Stadı) 

13.00 Afjet Afyonspor-Kardemir Karabükspor (Zafer Stadyumu) 

13.00 Uşakspor-Şile Yıldızspor (Uşak 1 Eylül Stadyumu) 

13.00 Kırşehir Belediyespor-Yozgatspor 1959 (Kırşehir Ahi Stadyumu) 

13.00 Çorum FK-Eyüpspor (Çorum Şehir Stadyumu) 

13.00 GMG Kastamonuspor-Amed Sportif Faaliyetler (Kastamonu Gazi Stadı) 

13.00 Ankara Demirspor-Mamak FK (TCDD Ankara Demirspor Stadı) 

13.00 Ergene Velimeşespor-Karacabey Belediyespor (Mustafa Kemal Atatürk Stadyumu) 

13.00 Sarıyer-Turgutluspor (Yusuf Ziya Öniş Stadı) 

13.00 Vanspor Futbol Kulübü-Sivas Belediyespor (Van Atatürk Şehir Stadı) 

13.00 Pendikspor-Düzcespor (Pendik Stadı) 

13.00 Hekimoğlu Trabzon-52 Orduspor FK (Ortahisar Yavuz Selim Stadı) 

15.30 İstanbulspor-Elazığspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı) 

15.30 Sakaryaspor-Diyarbekirspor (Yeni Sakarya Atatürk Stadı) 

15.30 Eskişehirspor-Cizrespor (Eskişehir Yeni Stadyumu) 

15.30 Akhisarspor-Etimesgut Belediyespor (Spor Toto Akhisar Stadı) 

18.00 Yeni Malatyaspor-Artvin Hopaspor (Yeni Malatya Stadyumu) 

20.30 Atakaş Hatayspor-Şanlıurfaspor (Antakya Atatürk Stadı)./FERDİ DURDU 

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Yeni Malatyaspor kupada tur arayacak  
Yeni Malatyaspor kupada tur arayacak  

Haberi Oku