Malatya Emlak Komisyoncuları Esnaf Odası 2022 yılı olağan genel kurulu seçimlerinde mevcut Başkan Ali Özgül güven tazeledi.

Emlak komisyoncuları odasında mevcut başkan Ali Özgül, güven tazeledi. 

Yoğun katılımın olduğu ve Emlak Komisyoncularının büyük ilgi gösterdiği Malatya Emlak Komisyoncuları Esnaf Odası 2022 yılı olağan genel kurulu Pırlanta otel salonunda gerçekleştirildi. Olağan kongreye Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ahmet Özer, Battalgazi Belediye Başkan vekili Zafer Kırçuval, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Şevket Keskin, Malatya ESKKK Başkanı Ali Evren, MESOB Başkan vekili Orhan Özbek, Fırıncılar Odası Başkanı Mehmet Büyükelçi, Baskilliler Dernek Başkanı Yunus Görgün, Zahireciler Odası Başkanı Bülent Artun, Madeni Eşya Odası Başkanı İzzet Demirci, Yeşiltepe Esnaf Odası Başkanı Tevabil Polat, Terziler Odası Başkanı ve çok sayıda üye katıldı.

         Gerçekleştirilen kongrede Divan başkanlığına oy birliği ile MESOB Başkanı Şevket Keskin getirilirken gündem maddeleri okunarak karara bağlandı. Gündem maddeleri arasında bulunan Malatya Emlak Komisyoncuları ibaresindeki Komisyoncuları kelimesi oy birliği ile çıkarılarak Malatya Emlakçılar Odası olarak değiştirildi.

       Birlik ve Beraberlik mesajlarının verildiği Malatya Emlak Komisyoncuları Esnaf Odası 2022 yılı olağan genel kurulu seçimlerinde Divan Başkanı Şevket Keskin” Tüm esnaflara kapılarının açık olduğunu ve her türlü sorunlarda kendilerine müracaat etmelerini isteyerek “ Bizler esnaflarımıza ve odalarımıza hizmet için buralardayız” diye belirtti.

Bekçiyi yaralayan uzman çavuş tutuklandı Bekçiyi yaralayan uzman çavuş tutuklandı

        Tek liste ile gidilen seçimde başka liste çıkmayınca mevcut Başkan Ali Özgül bir konuşma gerçekleştirdi. Başkan Özgül Konuşmasında” Bugün burada gördüğüm tablo esnaf kardeşlerimizin sabahın erken saatlerinden itibaren gelerek oda seçimlerine sahip çıkmaları beni duygulandırdı.

       Acaba salonu dolduracak mıyız? Yeterli çoğunluk sağlanacak mı? Diye tereddüt ederken sabah erken saatlerden itibaren gelen üyelerimiz salonu doldurdu. Bu da beni ziyadesiyle mutlu etti. Demek ki bizler çalışmalarımızla faydalı olmuşuz ki emlakçı arkadaşlarımız bu günde bizleri yalnız bırakmadılar. Gelen herkese çok teşekkür ediyorum.

      Zor bir Pandemi sürecinden geçtik. Bu süreçte esnaflarımızın sorunlarını  çözen her zaman bizlerin yanında olan, bizlerle birlikrte hareket ederek sesimizi duyuran Esnaf Odaları Birlik Başkanımız Sayın Şevket Keskin Başkanımıza, Kredi konusunda büyük desteklerini gördüğümüz ESKKK Başkanımız sayın Ali Evren Başkanımıza, MESOB Başkan vekilimiz Sayın Orhan Özbek’e, esnaflarımız adına sonsuz teşekkür ediyorum.

       Ayrıca Odamız adına bizlere verdikleri katkılar anısına Sayın Şevket Başkanımıza, Sayın Ali Evren Başkanımıza, Sayın Orhan Özbek Başkanımıza ve MESOB Genel Sekreteri Nazmi Güneş’e birer plaket hazırladık ve kendilerine takdim ederek teşekkür ediyoruz. Gerçekleştirilen kongremizin esnaf camiamıza ve Malatya’mıza hayırlı olmasını diliyorum.”

       Başka Liste çıkmayınca tek liste ile gidilen seçimlerde mevcut başkan Ali Özgül oyların tamamını alarak yeniden seçildi.

Yönetim Kurulu Asil

Ali Özgül ( Başkan ), Abdullah Akbudak, Abuzer Baykara, Doğan Hatun, Hüseyin Pişkin, Serdar Baykal, Ziya Boğa

Denetim Kurulu Asil

Osman Şenel, Cevdet Zafer, Cihan Azak

 Haber: Kayhan İnceoğlu