Memur ve emekliye son dakika müjdesi!

Emekli ve memur maaşlarına yansıtılan enflasyon farkı belli oldu. Peki, 2024 enflasyon farkı ne kadar? Emek ve memurlar yüzde kaçlık enflasyon farkını...

Bingöl'ün o köyü karanlıkta kalacak!

Bingöl'e yapılan uyarı ne için? Bingöl elektrik kesintisi mi yaşayacak? Bingöl elektrik kesintisi ne zamana kadar devam edecek?

Kütahya'ya uyarı var! Çatılar uçacak, ağaçlar devrilecek

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Kütahya'nın tamamı için uyarıda bulundu. Peki, Kütahya'ya yapılan uyarı ne zamana kadar devam edecek?

Muğla'ya Meteoroloji'den sert uyarı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Muğla'ya tamamı için uyarıda bulundu. Peki, Muğla'ya yapılan uyarı ne zamana kadar devam edecek?

Konyalılar aman dikkat! O saatler için UYARILDINIZ

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Konya'nın tamamı için uyarıda bulundu. Peki, Konya'ya yapılan uyarı ne zamana kadar devam edecek?

Manisa'nın tamamı için tehlike uyarısı yaopıoldı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Manisa'nın tamamı için uyarıda bulundu. Peki, Manisa'ya yapılan uyarı ne zamana kadar devam edecek?

Meteoroloji'den Uşak'a sert uyarı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Uşak'a tamamı için uyarıda bulundu. Peki, Uşak'a yapılan uyarı ne zamana kadar devam edecek?

Malatya'ya TYP'den personel alınacak

Malatya Valiliği Toplum Yararına Proje (TYP) kapsamında yıl sonuna kadar çalıştırılacak alım yapacak. Peki, Malatya TYP başvuruları ne zaman yapılacak...

Orduzu Mahallesi'nde yaşayanlar bu uyarı size!

FEDAŞ, Malatya'nın Battalgazi ilçesine bağlı Orduzu mahallesi için uyarıda bulundu. Peki, yapılan uyarı ne için? Orduzu mahallesi elektrik kesintisi m...

SON DAKİKA! Hatay'da deprem!

Hatay'ın Samandağ ilçesinde deprem meydana geldi. Deprem kaç şiddetinde oldu? Hatay deprem son dakika..

Meteoroloji'den Malatya'ya sert uyarı!

Malatya anlık hava durumu, Malatya'da bugün hava nasıl olacak? Malatya bugünü nasıl geçirecek? Meteoroloji'den Malatya'ya

Tekirdağ'ın Çerkezköy, Saray ve Ergene ilçelerinde elektrikler kesilecek!

Tekirdağ'a yapılan uyarı ne için? Tekirdağ elektrik kesintisi mi yaşayacak? Tekirdağ elektrik kesintisi ne zamana kadar devam edecek?

Gümüşhane'nin 24 mahalle ve köyü için elektrik kesintisi uyarısı yapıldı!

Gümüşhane'ye yapılan uyarı ne için? Gümüşhane elektrik kesintisi mi yaşayacak? Gümüşhane elektrik kesintisi ne zamana kadar devam edecek?

Antalya'nın 10 ilçesinde elektrikler kesilecek! İşte o ilçeler...

Antalya'ya yapılan uyarı ne için? Antalya elektrik kesintisi mi yaşayacak? Antalya elektrik kesintisi ne zamana kadar devam edecek?

Rize'nin Çarşı, Kaplıca, Atmeydanı, Yeniköy mahalleleri ve Güneyce ile Rüzgarlı köylerine uyarı yapıldı!

Rize'ye yapılan uyarı ne için? Rize elektrik kesintisi mi yaşayacak? Rize elektrik kesintisi ne zamana kadar devam edecek?

Muhabir seç

Aşağıdaki filtreden farklı bir muhabir seçip haber arşivine bakabilirsiniz