Malatya Attarlar esnaf odası başkan adayı Hasan Basri Orhan’dan gazetemize ziyaret gerçekleştirildi.

6 Şubat 2022 Pazar günü Malatya kongre kültür merkezinde gerçekleştirilecek olan Malatya Attarlar esnaf odası için odaya bağlı bulunan esnafları ziyaret ederek destek isteyen Malatya Attarlar esnaf odası başkan adayı Hasan Basri Orhan gazetemize de ziyaret gerçekleştirdi.

Gazetemiz imtiyaz sahibi Bektaş Karaduman, Orhan’a nazik ziyaretleri için teşekkür ederek oda başkanlık seçimlerinde başarılar diledi.

MASKİ Genel Müdürü Mehmet Mert: Kayanın İçinde Boru Geçiriyoruz MASKİ Genel Müdürü Mehmet Mert: Kayanın İçinde Boru Geçiriyoruz

Malatya Attarlar esnaf odası başkan adayı Hasan Basri Orhan ise kendisini ağırlayan Karaduman’a teşekkürlerini ileterek oda başkanlığı seçimleri ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Orhan,” Malatya Attarlar odası başkanlık seçimleri 6 Şubat’ta gerçekleştirilecek. Bu anlamda bizlerde sahada Attarlar odasına geldiğimiz takdirde neler yapacağız, projelerimiz neler olacak? Bunları anlatıyoruz. Odaya bağlı birçok meslek dalı bizlere bağlı. Bunlardan bazıları Petshop, baharatçılar, ambalajcılar, çiçekçiler, fotoğrafçılar, matbaacılar, reklam tabelacılar, hırdavatçılar, hediyelik eşyacılar, oyuncakçılar, zücaciyeciler gibi birçok meslek dalına hitap eden bir odayız. Esnafımızın sıkıntılarını biliyoruz ve bu sıkıntıları çözmek adına bu yola girdik. Bu anlamda esnaflarımızı sürekli olarak ziyaret ediyoruz ve desteklerini istiyoruz.” İfadelerinde bulundu.