Gelecek Partisi Malatya İl Başkanı Dr. Ahmet Ercan Uçkan Türkiye’deki hayat Pahalılığına dikkat çekerek çalışan ve emekli kesimin büyük mağduriyet yaşadıklarını belirtti.

Malatya’da her gün teşkilatıyla birlikte sahada çalışmalarına devam eden vatandaşlar ile buluşan, Esnafları ziyaret ederek sorun ve sıkıntılarını birinci ağızdan dinleyen Gelecek Partisi Malatya İl Başkanı Dr. Ercan Uçkan ve İl teşkilatı çalışmalarını dosyalar halinde genel merkeze ilettiklerini belirterek önümüzdeki seçimlerde Geleceğin Türkiye’sini Gelecek Partisi Kadrolarının şekillendireceğini belirtti. 

Çalışmalar kapsamında Esnaf vatandaş buluşmalarında yoğun ilgiyle karşılaşan Gelecek Partisi İl Teşkilatı ziyaretlerine aralıksız devam ediyor. Malatya İl Başkanı Dr. Ahmet Ercan Uçkan” Gittiğimiz ziyaretlerde insanların tek düşüncesi Ekonomik Kriz ve Zamlar. Herkesin birinci gündemi bu. 

20 yıllık bir iktidar döneminde Gelecek Partisi Genel Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu Başbakanlığındaki günleri vatandaşlarımız mumla aradıklarını belirtiyorlar. Halkımızın ortak sorunu hayat pahalılığı. Gençlerimiz işsizlikten yakınıyor, Esnafımız iş yapamamaktan, aldıkları ürünü yerine koyamamaktan, Kredileri ödeyememekten muzdarip. Çalışanlar artan zamlar altında ezilmekten, Ev hanımları evdeki tencereyi kaynatamamaktan, Emekliler ise sadaka dahi verilemeyecek kadar düşük maaştan yakınıyorlar.  

Keskin: Yeni sanayi sitesinde öncelik kayıtlı olan esnafındır Keskin: Yeni sanayi sitesinde öncelik kayıtlı olan esnafındır

Genel Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun Başbakanlığı dönemindeki refah seviyesinin gelmesini istiyorlar. O Eski günlerdeki alım gücünü Ülkenin istikrarını istiyorlar. Mevcut İktidarın ülkeye verebileceği bir şeylerin kalmadığını artık 10 yaşındaki çocuk dahi anlamış durumda. 

Liderimiz Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu Başbakanlığında ve Gelecek Kadrolarıyla yeniden Huzurlu, Mutlu, Birlikte, İstikrarlı, İnsanları Ötekileştirilmeden Türkiye Geleceğe hazırlanıyor. Destek sizden Hizmet Gelecek’te bizden hep birlikte Türkiye atılımlarla Geleceğine sahip çıkacaktır.”