Halk Bankası Bölge Koordinatörü Tuncay Koramaz Malatya Esnaf Sanatkarlar Kredi Kooperatifini Başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ettiklerini belirterek“ değerli başkanımızla her zaman esnaflarımızın yanında olduk. Sorunlarını çözmek için iyi bir diyalog içerisinde çalışmalar yaptık. Özellikle pandemi sürecinde Esnafların mağdur olmamaları için Ali Evren Başkanımızla birlikte Halk bankası olarak güzel çalışmalara imza attık” dedi.

Malatya ESKKK Başkanı Ali Evren ise Halk Bankası Bölge Müdürünün yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek“ Halk bankasının ilimizde gerçekleştirdikleri çalışmaları gayet başarılı buluyorum. Müdürümüz bizimle her zaman yakın ilişkiler içerisinde oldular.

Salgın sebebiyle finansman sıkıntısı yaşayan esnaf ve sanayicimiz için yaşanan ekonomik durgunlukta ayakta kalmaları için Halk bankası olarak her türlü desteği vermiştir.”

Esnaflarımızın Bankası Halk Bankasıdır. Her zaman Esnaf kardeşlerimizin zor günlerinde yanlarında olmuşlardır. Yaptıkları nazik ziyaretlerden dolayı kendilerine esnaf camiamız adına teşekkür ediyorum” diye belirtti.

Malatya ESKKK Başkanı Ali Evren Malatya esnaflarına Kobilere vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ederek Halk Bankası Bölge Koordinatörü Tuncay Koramaz’a ahilik kalemi takdim etti.

Haber: Kayhan İNCEOĞLU