Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, 2021 yılı istişare ve değerlendirme toplantısında yeni yıl itibariyle personele müjde vererek, en düşük KHK’lı personel maaşlarının yaklaşık 5 bin TL olacağını açıkladı.

Gelin kaynana pekmez üretip satıyor Gelin kaynana pekmez üretip satıyor

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerinde çalışan ve bulundukları birimlerde nöbetçi olanlar haricindeki personeller ile 2021 yılı değerlendirme ve istişare toplantısında bir araya geldi.  

Açılış konuşmasını yapan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Cemal Noğay, “26 Haziran 2019 yılında personellerimizle istişare için bir araya gelmiştik. O dönemde yapacağımız işlerle alakalı Malatya’ya dair büyük hayallerimizin olduğunu ifade etmiştik. O dönemden sonra yaklaşık üç yıl geçti ve üç yılda çok büyük işler gerçekleştirdik.” dedi.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise yaptığı konuşmada özetle, “Cumhurbaşkanımıza, bakanlarımıza, vekillerimize teşekkür ediyoruz. Malatya’ya yapılan hizmetler Türkiye’de 81 il ve 30 büyükşehrin hepsinden fazladır. Bütçesi ne olursa olsun, hangi büyükşehir belediyesi olursa olsun, hangi şehir olursa olsun yaptıkları yatırımın iki katını yapıyoruz. Malatya Türkiye’nin birincisidir. Sayın Cumhurbaşkanımız grup toplantısında Malatya’yı örnek verirken tesadüf vermedi. Personellerimizle birlikte çok güzel işler yapıyoruz” diye konuştu.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Malatya Büyükşehir Belediyesi personelleriyle yaptığı 2021 yılı istişare ve değerlendirme toplantısında yeni yıl itibariyle personele müjde de vererek, en düşük KHK’lı personel maaşlarının yaklaşık 5 bin TL olacağını açıkladı. Başkan Gürkan ayrıca yeni yılın Büyükşehir Belediyesi personellerine, ailelerine, Malatya’ya, ülkeye ve insanlığa huzur, barış ve sağlık getirmesi temennisinde bulundu.

Öte yandan Bem-Bir-Sen Sendikası temsilcileri tarafından da Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a memur personele yönelik yaptığı iyileştirmelerden dolayı bir buket çiçek takdim edildi.Bülten