Doğanşehir Belediyesi Karla Mücadele ekipleri tüm mahallelerde, caddelerde, kar küreme, tuzlama ve kaldırım açma çalışmalarına gece gündüz devam ediyor.

Uzun zamandan sonra Malatya’ya ve ilçelerine yağan yoğun karla birlikte ekipler kapanan mahalle yollarını, cadde ve sokakları temizleme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu anlamda da Doğanşehir belediyesine bağlı ekipler, kar temizleme çalışmalarına devam ediyor.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Fevziye Pehlivan’dan Arapgir’e Ziyaret CHP Genel Başkan Yardımcısı Fevziye Pehlivan’dan Arapgir’e Ziyaret

Kar temizleme çalışmaları hakkında bilgiler veren Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt; “Bölgemizde yoğun kar yağışı nedeni ile Birimlerimiz, Büyükşehir Belediyemiz ve Muhtarlarımız ile koordineli şekilde karla mücadeleye devam ediyoruz. Her zaman sahadayız. Doğanşehir'imiz için gece gündüz demeden 7/ 24 Mahallelerimizde Karla mücadelede mahallelerimizde çalışmaları yerinde takip ederken, hemşerilerimiz ile hasbihal ediyor, taleplerini yerinde dinliyoruz. Çalışan ekiplerimize teşekkür ediyorum.” Dedi.