Kayhan İNCEOĞLU

Merkezi Ankara’da bulunan Şehit Aileleri Federasyonu tarafından düzenlenen programın ardından Federasyon Kadın Kolları Başkanı Emine Sönmez tarafından  haberlerimizde şehit ailelerine vermiş olduğumuz katkılardan dolayı plaketle takdim edildi.  Törende söz alan Şehit Aileleri Federasyonu Kadın Kolları Başkanı Emine Sönmez,” Bu vatan için evlatlarını şehit veren tüm ailelerin sesi olmak, onların yanında yer almak, evlat acılarını bir nebze de olsa gidermek adına canı gönülden büyük bir özveri ile çalışıyoruz. Şehitlerimizin geride bıraktıkları emanetlerine sahip çıkmak bizim en temel misyonumuz. Bu konuda bizlere destek veren tüm değerli dostlarımıza da teşekkür ediyorum. Büyük bir aile olarak sizlerin de katkıları ile şehit ailelerimize gerekli desteği sunuyoruz” dedi.

Flaş Haber İmtiyaz Sahibi Remzi Hayta ise,” Şimdiye kadar çok sayıda ödül almak nasip oldu, her türlü övgüye şahitlikte ettik ancak Flaş Haber ailesi olarak aldığımız en gurur verici ve anlamlı ödül bu oldu. Başkanımız Emine Hanım’a ve bizi bu ödüle layık gören dernek yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Şehitlerimiz bu güzel vatan uğruna canlarını feda etmişlerdir ufakta olsa bir katkımız olduysa ne mutlu bizlere.Bu Vatan uğruna şehit olan Tüm Şehitlerimize Allah Rahmet Eylesin Mekanları Cennet olsun.” şeklinde konuştu.

Şehit Aileleri Federasyon Kadın Kolları Başkanı Emine Sönmez’in Malatya’ya gelerek  Cumhuriyet Savcısı Fatih Yaşar Yıldız’a, Çukurdere Mahallesi Muhtarı Fatih Gönültaş’a Sürgü ve Reşadiye Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Burhan Güler’e, Sosyal Hizmetler Uzmanı (emekli ) Fahri Samanlı’ya Şehit Ailelerine vermiş olduğu katkı ve desteklerinden dolayı plaket takdim etti.

Ali Baba Restoranda yapılan sade ödül törenine Ali Ekber Karaaslan, Ülkü Ocakları yönetim Kurulu üyesi Berat Polat’da bu güzel anlamlı güne renk kattılar.