Battalgazi Belediyesi'nden

MALATYA BATTALGAZİ BELEDİYESİ TAŞINMAZ MAL KİRALAMA İLANI 1. Yetki ve sorumluluğu Battalgazi Belediye Başkanlığına ait olan, Malatya İli, Battalgazi...

Kadir Yiğit
Kadir Yiğit Tüm Haberleri

MALATYA BATTALGAZİ BELEDİYESİ
TAŞINMAZ MAL KİRALAMA İLANI1. Yetki ve sorumluluğu Battalgazi Belediye Başkanlığına ait olan, Malatya İli, Battalgazi İlçesi, Uçbağlar Mahallesinde bulunan Battalgazi Belediye Hizmet Binası alanı içerisinde yer alan 1 adet ATM cihazı kurulum yerinin kiralama ihalesi, Battalgazi İlçesi, Saray Mahallesinde bulunan Gazi Parkı içerisinde yer alan 1 adet ATM cihazı kurulum yerinin kiralama ihalesi, Battalgazi İlçesi, Niyazi Mahallesinde bulunan Öğretmenevi önünde yer alan 2 adet ATM cihazı kurulum yerinin kiralama ihalesi, 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu'nun 45. Maddesine göre "Açık Teklif Usulü" ile, aşağıda tablo halinde belirtilen gün ve saatlerde, Belediyemiz Hizmet Binası içerisinde bulunan Encümen Toplantı Salonunda, Encümen huzurunda yapılacaktır.

2. 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu'na göre ihalelere katılmaları sakıncalı olan kimseler, gerek doğrudan gerekse vekâleten ihaleye katılamazlar. İhaleye girip de teminatlarını yakanlar bir yıl süre ile Belediyemizde açılacak ihalelere katılamazlar.

3. Kiraya verilecek taşınmazların yeri, konumu, tahmin edilen bedeli, geçici teminat miktarı, ihale tarihi ve saati aşağıda belirtilmiştir.

4. İhaleye çıkarılan taşınmazlara ilişkin ihale şartname ve ekleri her bir şartname için 500,00 TL. (beşyüz lira) bedel karşılığı Battalgazi Belediyesi Emlak ve İstimlâk Müdürlüğü'nden alınabilir, şartname ve ekleri ücretsiz olarak incelenebilir.

5. İhaleye katılmak isteyenlerin;
    a) Yasal yerleşim yerini gösterir belgeyi (İkametgah belgesi)
    b) Tebligat için Türkiye'de adres göstermeleri,
    c) Gerçek kişilerin TC kimlik numarasını, tüzel kişilerin ise vergi kimlik numarasını bildirmeleri, gerçek kişilerin Nüfus Cüzdanı suretini, tüzel kişilerin ise Vergi

Levhasını,

    d) Geçici teminatın yatırıldığına dair makbuzu veya teminat mektubunu,
    e) Özel hukuk tüzel kişilerinin, yukarıda belirtilen şartlardan ayrı olarak, idare merkezlerinin bulunduğu yer mahkemesinden veya siciline kayıtlı bulunduğu Ticaret veya Sanayi Odası' ndan, yahut benzeri mesleki kuruluştan, ihalenin yapıldığı yıl içinde alınmış sicil kayıt belgesi ile tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklifte bulunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile tam yetkili olduklarını gösterir noterlikçe tasdik edilmiş imza sirkülerini veya vekaletnameyi vermeleri; kamu tüzel kişilerinin ise, yukarıdaki 2.Maddede belirtilen şartlardan ayrı olarak tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklifte bulunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile yetkili olduğunu belirtir belgeyi, gerçek kişiler adına vekaleten ihaleye iştirak edeceklerin noter onaylı vekaletnameyi, ihale saatine kadar İhale Komisyonu Başkanlığı'na vermeleri zorunludur.

6. İstekliler ihale saatine kadar İhale Komisyonuna ulaşması kaydıyla, 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu hükümlerine göre hazırlayacakları teklif mektuplarını, iadeli taahhütlü posta ile de gönderebilirler, postadaki gecikmeler kabul edilmez.

7. Yapılan ihalenin onaylanmasından sonra taşınmaz kiralama bedeli alıcı tarafından 15 gün içinde ödenecektir.

8. İhaleye katılacak olanlar taşınmaz kiralama ihalesine ait geçici teminat bedelini, ihale tarihi ve saatinden öncesine kadar Battalgazi Belediyesi veznesine veya banka hesabına yatıracaklardır.

9. Battalgazi Belediyesi Encümeni, bahse konu taşınmazlara ait ihaleyi yapıp yapmamakta ve uygun teklifi tespit etmekte serbesttir.

 

SIRA NOMAHALLESİADAPARSELCİNSİTAHMİN EDİLEN BEDEL (TL)GEÇİCİ TEMİNAT (TL)İHALE TARİH VE SAATİ
1UÇBAĞLAR--1 adet ATM cihazı kurulum yeri100.000,00 + K.D.V.3.000,0011.01.2024
Saat: 14:00
2SARAY--1 adet ATM cihazı kurulum yeri100.000,00 + K.D.V.3.000,0011.01.2024
Saat: 14:15
3NİYAZİ--2 adet ATM cihazı kurulum yeri180.000,00 + K.D.V.5.400,0011.01.2024
Saat: 14:30


İlan olunur.

#ilangovtr

Basın No ILN01960924

03 Oca 2024 - 00:00 Malatya/ Battalgazi- Resmi İlanlar

Mahreç  Kadir Yiğit


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Yeni Malatya Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Yeni Malatya Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Yeni Malatya Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Yeni Malatya Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.