Malatya İYİ Parti  İl , İlçe , Gençlik  ve Kadın Kolları Teşkilatları , Geçmiş Dönemde İYİ Parti İl Kurucuları,  Basın Kuruluşları  Temsilcileri  ve Medya Mensupları , Siyasi Parti İl Başkanları, Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, Eski Belediye Başkanları ve Çok Sayıda Vatandaş İftar Sofrasında Buluştu.

Malatya Nikah Sarayında düzenlenen İYİ Parti’nin iftar buluşmasında konuşan İl Başkanı Hakan Yılmaz Bu Harami ve Vurgun Düzeninin Sonuna Gelindi. Artık Bu  İktidar Ülkeyi  yönetemez  kontrol edemez  hale  getirdi. Kısa zamanda ülke  bir  seçime  gitmez  milletin  iradesine  saygı  duyulmaz ise  ülke  geri dönülmez  büyük  bir siyasi ve ekonomik krize  bir buhrana  girer.

Başkan Hakan Yılmaz , Bugün bu  manevi  ortamda  çok  siyaset  konuşmak  istemiyorum  kısacası  şunu  söylemek istiyorum.  “Güneşli ve İYİ Günler Bizi ve Milletimizi Bekliyor” Allah Bu Milletin ve Ülkenin Yar ve Yardımcısı Olsun.  Allah bu ayda tuttuğunuz oruçları ve ibadetleri kabul etsin diyerek  İftara Katılanlara Teşekkür Etti.

İftar  öncesi   siyasi  parti  temsilcileri adına kısa bir  konuşma  yapan CHP Malatya  İl Başkanı Enver Kiraz “Millet ittifakı ortağımız İYİ Parti'nin iftar programında, dostlarımızın iftar sofralarını paylaştık.”herkesin bu Ayda  tuttuğu oruçlar  ve ibadetler kabul  olsun.  Hep  birlikte bu  milletin  ve  ülkenin  umudu  olarak  yeni  ve  güzel  yarınlara  kavuşmaya  az  kaldı  dedi.

İftar programına  katılan Arapgir Belediye Başkanı Haluk Çömertoğlu,  iftar sonrası yemek  duasında bulundu.