TESKOMB Bölge Birliği Başkanı İsmet Bayram ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirttiği konuşmasında” Bugün Esnaflarımızın Bankası zor ve dar günlerimizde yanımızda olan Halkbank Bölge Koordinatörü Sayın Tuncay Koramaz ve Pazarlama Müdürümüzü Sayın Ahmet Turan Başer’i bölge hizmet binamızda misafir ettik. Nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Sayın Koordinatörümüzle birlikte 2021 yılının bir değerlendirme sohbetini gerçekleştirdik. 2022 yılında Esnaflarımızla ilgili neler yapılabilkir, kendilerinin esnaflarımızdan beklentileri, bizlerin taleplerini masaya yatırdık istişare ettik. Çok verimli bir sohbet gerçekleşti.

Halkbankası Esnafın yani halkın bankasıdır. Nasıl ki Ziraat Bankası Çiftçilerin Bankası ise Halkbankası da Esnaflarımızın Bankasıdır. İhtiyacımız olduğu her zaman yanımızda olmuş olmaya da devam ediyorlardır. Esnaf Camiamız adına Halkbankasının değerli yöneticilerine, çalışanlarına teşekkür ediyorum.

Bizler Esnaf ve Halk bankası et ile Tırnak misali ayrılmaz birer parçayız. Salgın sebebiyle finansman sıkıntısı yaşayan esnaf ve sanayicimiz için yaşanan ekonomik durgunlukta ayakta kalmaları için Halk bankası olarak her türlü desteği vermiştir.

Halkbank Bölge Koordinatörü Tuncay Koramaz ise Bölge Başkanı İsmet Bayram’ın sözlerine tamaıyle katıldıklarını belirterek“ değerli başkanımızla birlikte istişare ederek her zaman esnaflarımızın yanında olduk. Sorunlarını çözmek için iyi bir diyalog içerisinde çalışmalar yaptık. Özellikle pandemi sürecinde Esnafların mağdur olmamaları için İsmet Bayram Başkanımızla birlikte Halk bankası olarak güzel çalışmalara imza attık.

Sayın Başkanımız güzel bir konuya temas etti Evet; Esnafların Bankası Halk Bankasıdır. Ne Biz Esnafsız ne de Esnaflar Bizsiz yapamaz. Bir elmanın yarısı gibiyiz” dedi.

Haber: Kayhan İNCEOĞLU