Malatya Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Galip Sökmen 1995 yılında Diyarbakır Dicle de Şehit olan Astsubay Çavuş Nurettin Metin in Kıymetli eşi Hepsen Metin'i evinde ziyaret ederek bir süre görüştü. 

Malatya'da feci kaza: 9 yaralı Malatya'da feci kaza: 9 yaralı

Malatya Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Galip Sökmen, Akçadağlı Şehit Eşi Emekli Öğretmen Hepsen Metin ev sahipliğinde yapılan ziyarette bulundu. 

1995 yılında Diyarbakır Dicle de Terör Örgütü PKK Tarafından yapılan hain saldırı sonucu Şehit olan Ast. Çavuş Nurettin Metin in eşi Hepsen Metin’i ziyaret eden Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Galip Sökmen ve istek ve dilekleri de dinlediler. 

Malatya Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Galip Sökmen” Vatan, Bayrak, İstiklal, İnanç, Namus ve Mukaddesat uğruna hayatlarının baharında fedai can eden kahraman şehitlerin kıymetli ailelerini ziyaret ederek bizlerden isteklerini istişare ediyoruz. 

Ziyaretler kapsamında 1995 yılında Diyarbakır Dicle de Terör Örgütü PKK Tarafından yapılan hain saldırı sonucu Şehit olan Ast. Çavuş Nurettin Metin in Kıymetli eşi Hepsen Metin hanımefendi ye misafir olduk. 

Şehit aileleri, kahraman şehitlerimizin bizlere emanetisiniz, devlet olarak her zaman yanınızdayız, kapımız sizlere her zaman açıktır” dedi. 

Ziyaretten dolayı memnuniyetini belirten şehit eşi Hepsen Metin "Hemşerilerimizin, Devletimizin desteğini hep yanımızda hissettik. Rabbim herkesten razı olsun. Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürümüz de bizleri devamlı arayıp yanımızda oluyor. Kendilerine teşekkür ediyorum. Devletimizden isteğimiz Eşimin adının bir okulda yaşaması" dedi.