İyi Parti Yeşilyurt İlçe Teşkilatı üye Kayıt standını Malatya Park AVM önündeki alanda kurarken İyi Parti Battalgazi İlçe teşkilatı ise İnönü Caddesi Kapalı Çarşı karşısı otobüs durakları yanında Yeni Cami çevresi Soykan parkı alanında üye kayıt standını açarak üye işlemlerine başladılar.

İyi Parti Yeşilyurt Standı Malatya Park AVM Önünde

Her iki stand ta iyi parti üyeliğine vatandaşların büyük rağbet göstermeleri ise dikkatlerden kaçmadı.  İyi Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Mehmet Özcan” Türkiye iyi olacak. Bugün açtığımız üye kayıt standlarındaki yoğunluk ve vatandaşların teveccühü bizlere yeni dönemin iyi parti kadrolarıyla şekilleneceğini gösteriyor.

Artan Gıda fiyatları, İşsizlik, Hayat Pahalılığı, Geçim zorluğu, içte ve dıştaki siyasetin tükenmişliği, vatandaşların alım gücünün düşmesi, adaletsiz gelir dağılımı vatandaşları artık tercih yapmaya ve gerçekleri görmeye mecbur bırakmıştır.

Mevcut İktidarın artık ülkeye ve halka verebileceği bir şeylerin olmadığı herkes tarafından artık kabul ediliyor. Önümüzdeki seçimlerde İyi Kadrolarla Türkiye İyi olacak diyoruz. Üye kayıt standımız Yeşilyurt İlçemizin değişik bölgelerinde kurulacak. Vatandaşlardan büyük bir ilgi var. Üye kayıtlarımız büyük bir hızla artarak devam ediyor. Herkesi İyi olan İyi Partiye davet ediyoruz” diye belirtti.

İyi Parti Battalgazi Standı Yeni Cami Soykan Parkında

İyi Parti Battalgazi İlçe Başkanı Nurettin Bükte ise” Üye Kayıt standımızı Battalgazi İlçemizin en yoğüun olduğu bir alanda açtık. Vatandaşların yoğun katılımı oluyor. Üye kayıtlarında Bölgenin en yüksek üye sayısını Battalgazi ilçesi olarak gerçekleştireceğimizi düşünüyorum.”

Kayhan İNCEOĞLU