AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Hasan Karakaş İtfaiye Daire Başkanlığına atanan Mustafa Katipoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Malatya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Mustafa Katipoğlu” Ziyaretimize gelen Büyükşehir Belediye Meclis üyemiz Sayın Hasan Karakaş başkanımızın nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Kendisi Malatya’mıza ve Pütürge ilçemize büyük emekleri olan bir isim.

Görevimizin bilinciyle hizmet çıtasını yukarı çıkarmak için mücadele edeceğiz. Sizlerin destekleri bizler için önemlidir. İtfaiyeciler sadece yangın söndürmekle kalmazlar, yardıma ihtiyacı olan her canlıya umut olurlar. “

AK Parti Malatya B. Şehir Belediyesi Meclis Üyesi Hasan Karakaş ise” İtfaiye Daire Başkanı olarak atanan Sayın Mustafa Katipoğlu yıllardır tanıdığımız, Belediyeciliği en iyi bilen isimlerin başında geliyor. Başarılı çalışmalarını yeni görevinde de sürdüreceğinden eminiz.

Bir belediyenin en önemli birimlerinin başında İtfaiye Dairesi gelmektedir. Yaptıkları görev itibarıyla hayat kurtarıyorlar ve canlarını çekinmeden ortaya koyuyorlar. Böyle kutsal bir görevin işin ehli bir isime verilmesi bizleri de ziyadesiyle mutlu etmiştir. Hayırlı olsun diyorum. “

Haber: Kayhan İNCEOĞLU