Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Eskimalatya’daki sanayici esnafını ağırlayarak, yapılması planlanan Meydan Projesi ile bütünleşen yeni Sanayi Sitesi hakkında esnaflar ile istişarede bulundu.

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Eskimalatya’daki sanayici esnafını konuk etti. Meclis Toplantı Salonunda esnafları ağırlayan Başkan Güder, Eskimalatya’ya yapılması planlanan Meydan Projesi ile yeni Sanayi Sitesi hakkında esnaflarla istişarede bulunarak, öneri ve dileklerini dinledi. Toplantıya, Battalgazi Esnaf Odası Başkanı Adil Culha, Alacakapı mahalle muhtarı Nafiz Sayın, Karahan mahalle muhtarı Remzi Öngen, Toptaş mahalle muhtarı Mehmet Pekşen ve çok sayıda sanayici esnafı katıldı.

İyi Bir Türkiye İnşa Edeceğiz İyi Bir Türkiye İnşa Edeceğiz

Battalgazi Esnaf Odası Başkanı Sayın Adil Culha, “Battalgazi sanayi sitesiyle ilgili çalışmalarımız noktasında başkanımızla sürekli istişare içindeydik. Başkanımızın çabası ve bizlerin de gayretleriyle Eskimalatya’ya kazandırılması hedeflenen sanayi sitesi konusunda inşallah mutlu sonuca birlikte ulaşacağız. Başkanımız ilçeye daha neler kazandırabilir bunun düşüncesinde. Çalışmalarında başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Battalgazi’ye en güzel yatırımları götürmek için istişareye önem verdiklerini vurgulayan Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, “Biz hizmet etmeyi kendimize her daim şiar edindik. Bizler ilçemizi yönetirken ortak akla önem veriyoruz. Esnafın, sanayicinin, iş insanının, vatandaşın, kim olursa olsun Battalgazi ile ilgili duygu ve düşünceleri, fikirleri, bakış açıları, beklentileri bizim için önemli. Bizler de bu bilgiler doğrultusunda kendimize yol haritası çıkarıyoruz. Plan ve projelere buna göre yön veriyoruz. Bunları yaparken sağlam temeller üzerine projemizi oturtmamız gerekiyor. Göreve geldiğimiz günden itibaren ilçemize ciddi yatırımlar kazandırdık, kazandırmaya da devam ediyoruz. Bizler gücümüzü milletimizden, istişareden ve Battalgazi halkımızdan alıyoruz. Bu kadim ilçemizi mazisine layık hale getirmek, bizim öncelikli görevimizdir” dedi. bülten