Kuluncak Belediye Başkanı Erhan Cengiz, “MASKİ Genel Müdürlüğümüzün ev sahipliğinde Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Selahattin Gürkan Başkanımız ile bir araya geldik. 28 mahalle muhtarımız. Meclis üyelerimiz, siyasi parti ilçe temsilcilerimiz ve mahalle muhtarlarımız ile birlikte başkanımıza teşekkür etmek için toplandık. Başkanımız, Kuluncak İlçemize gerçekten ayrı bir önem veriyor. Kuluncak’tan kendilerine selam ve teşekkür getirdik. 2022 yılında ilçemize yapılacak olan alt ve üstyapı çalışmaları hakkında görüşme yapacağız. Yol anlamında bir sıkıntımız kalmadı.” dedi.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Başkan Gürkan, “Binlerce proje hayata geçirdik. Her yerde yoğun bir çalışma var. Malatya tarihinin en büyük yatırımlarını yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Başlamayan hiçbir projeyi yapıyoruz demedik. Yapmaya başladık ondan sonra kamuoyu ile paylaştık. Yapacağız demiyoruz, yapıyoruz diyoruz. El ele vererek memleketimize daha güzel hizmetler yapacağız. Kuluncak İlçemizde yapacak çok işimiz kalmadı. 2022 yılında gelen talepleri yine yapacağız. Sizlerde sahada bize her konuda yardımcı oluyorsunuz. Birlik ve beraberlik içerisinde Kuluncak’ımıza hizmetler yapma noktasında büyük gayretler gösterdik. Şuanda Kuluncak’ta asfaltsız yol kalmadı. Altyapısız yerimiz çok az kaldı. İnşallah o eksiklerimizde en kısa sürede yapılacak.” diye konuştu.

Toplantının ardından Kuluncak Belediye Başkanı Erhan Cengiz, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a hediye takdiminde bulundu.bülten