Elif TİLBAÇ

Malatya Flaş Haber İnternet Sitesi 14 Yılı geride bıraktı.2008 Yılından beri Malatya'da internet Haberciliği yayını yapan Malatya Flaş Haber Sitesi Gazeteci Remzi Hayta tarafından kuruldu ve 14 yıldır yayın hayatını başarıyla sürdürüyor.

Malatya Flaş Haber Kurucusu Remzi Hayta yıldönümü yazısında "Gazeteciliği hobi olarak değil meslek olarak icra eden ve bu alandan başka geliri de olmayan Flaş Haber,  herhangi bir güce, zümreye, aileye vs. sırtını dayamadan sadece okurlarından almış olduğu güç ve meslek ilkelerine duyduğu saygıyla haber çizgisini sürdürüyor. Bundan sonra da Flaş Haber yine aynı çizgisinde, millet için basın yayın faaliyetlerine devam edecek. Bizim en büyük gücümüz siz değerli okuyucularımız. Sadece Malatya’da değil, Malatyalı olup da il veya ülke dışında yaşayan hemşerilerimizin de yakından takip ettiğini bildiğimiz internet sitemiz 14. Yaşını sizlerin sevgisi, desteği ve katkılarıyla çok daha güçlü bir şekilde kutluyor. Tüm okuyucularımıza teşekkürlerimizi arz ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Vahap Güner'de Malatya Flaş Haber Ailesini tebrik ederek "14 Yılı geride bırakan Malatya Flaş Haber ailesini tebrik ediyor ve başarılar diliyoruz" dedi.