Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Yeşilyurt İlçesi Özalper Mahallesi’nde Abone İşleri ek hizmet binasını hizmete açtı. MASKİ Abone İşleri ek hizmet binasında abonelik açma - kapama işlemleri ve fatura ödeme gibi işlem yapılabilecek.

MASKİ Genel Müdürlüğü Müşteri Hizmetleri ve Kurumsal İletişim Dairesi Başkanı Ahmet Yalınkılıç, Malatyalıların hizmetin en iyisine layık olduğunu belirterek, “Abonelik işlemlerini kolaylaştırmak amacıyla kesme birimimizin Büyükşehir binasında değil de burada olmasının daha uygun olacağına karar verdik. Arkadaşlarımız çok kısa sürede burayı hazır hale getirdiler. Bu binamızın yanı sıra, Büyükşehir Belediyesi hizmet binasında, MASKİ Genel Müdürlüğü ana hizmet binasında, Kapalı Çarşı’da abone biriminde ve Battalgazi Belediyesi’nde bulunan abone birimimiz vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam ediyor” dedi.

İLGİLİ BİRİMLERİMİZİ TEK ÇATI ALTINDA TOPLADIK

AB'den Türkiye'deki sığınmacıların eğitimi için fon desteği AB'den Türkiye'deki sığınmacıların eğitimi için fon desteği

 

Binada incelemelerde bulunan MASKİ Genel Müdürü Mehmet Mert, MASKİ’nin il genelinde önemli altyapı çalışmalarına imza attığını kaydederek, “Biz hizmet yapmaya geldik” dedi. Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın çizmiş olduğu vizyon doğrultusunda çalışmaların aralıksız devam ettiğini kaydeden Mert, “MASKİ Genel Müdürlüğü olarak sahada aktif olarak çalışıyoruz. Herkes emin olsun ki, Malatyalıların derdi bizim derdimizdir. Hemşerilerimizin hayatını kolaylaştıracak hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Burada atıl durumda olan bir parkımız vardı. Bu alanın sahiplenilmesi ve bölgedeki vatandaşlarımızın abone işlemleri için daha yakın bir yer olması için binamızı aktif hale getirdik. Arkadaşlarımızın güzel bir iş çıkardılar. İlgili birimlerimizi tek çatı altında topladık. Ek hizmet binamızda, hem tahsilat işleri hem de abonelikle ile ilgili işlerin büyük bir bölümü yapabilecek. Malatya’mıza hayırlı olsun” dedi.Bülten