MASTÖB Ankara Şube başkanlığına Selçuk Kaymaz seçildi.

Ankara’da yapılan genel kurul toplantısında Divan Başkanlığına Samiye Durmuş, Yardımcılıklarına Asimet Bingöl, Sıdıka Kusanaç ve Hatice Demirtaş seçildiler.

Genel kurulda konuşan Kamil Göksu “yaklaşık 7 yıldır büyük bir şevkle yaptığım başkanlık görevimi kişiliğine ve karakterine güvendiğim bu güne kadar da başkan vekilliğimi yapan değerli kardeşim Selçuk Kaymaz’a devretmenin mutluluğunu yaşıyorum. Ankarada tüm hemşerilerimizi kucaklayan bu güzide kurumumuz Selçuk başkanla daha iyi yerlere geleceğinden eminim” dedi.

Kongrede MASTOB Ankara Şubes nin federasyona üyeliği görüşüldü ve (MAFED) Ankara Malatyalılar Federasyonuna üyeliği oy birliği ile kabul edildi. Göreve talip olan Selçuk Kaymaz’da konuşmasında “MASTÖB Ankara Şubede Kamil Göksu başkanımızla 2014 den beri başkan vekili olarak çalıştık ve başarılı çalışmalar yaptık . Bundan sonra da tüm hemşerilerimizi kucaklayarak hizmet etmeye devam edeceğiz. Geçmişte çok değerli başkanlarımız görev yaptılar, Rahmetli Nurettin Soykan, Bahaddin Atila ve Kamil Göksu başkanlarımızın bıraktıkları yerden daha üst seviyelere taşıyacağız. MAFED (Ankara Malatyalılar Federasyonumuzla) Koordineli bir şekilde başarılı çalışmalar yapacağız. Hic bir hemşerimizi ötekileştirmeyeceğiz hepsini kucaklayacağız bizlerle birlikte yol alan hemşerilerimiz ve Dernek başkanlarımız la federasyonumuzun koordinasyonuyla önemli çalışmalar yapacağız” diye konuştu. .

Tek liste ile aday olan Selçuk Kaymaz oy birliği ile seçilirken Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:

1-Selcuk Kaymaz (Başkan)

2-Bulent İnce

3-Coskun Türkmen

4-Naki Dikbas

5-Ali San

6-Samiye Durmuş

7-Guzin Koçak

8-Halil Cansız

9-Burcin Şahin

Zafer Partisi 1 Olağan İl Kongresi Gerçekleştirildi  Zafer Partisi 1 Olağan İl Kongresi Gerçekleştirildi 

10-Metin Alanyuz

11-Ibrahim Evin

Denetim kurulu

1-Bahaddin ATİLA

2-Abidin Abdullah Eren

3-Lütfü Özbay