Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Vahap Güner ve Yönetim Kurulu, Malatya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığına atanan Mustafa Katipoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Elif TİLBAÇ

Malatya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Mustafa Katipoğlu'nun İtfaiye Personeli ve Arama Kurtarma faaliyetlerinde bulunan aktif bir çalışan olduğunu ifade eden MGC Başkanı Vahap Güner "Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, görev değişimi yaparken işinin ehli olan Mustafa Katipoğlu'nu göreve getirerek yerinde bir karar vermiştir. Tanıdığımız günden bu yana Katipoğlu hem dostumuz hem de arkadaşımız olmuştur. İtfaiye sadece yangın olduğunda göreve hazırdır ama deprem ve afet olduğunda da ilk olay yerine giden İtfaiye olmaktadır. Kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk ve yeni görevinde de çok başarılı olacaktır. Kendisine başarılar diliyoruz" dedi. 

Yazar Melih Yılmaz lise öğrencileri ile buluştu Yazar Melih Yılmaz lise öğrencileri ile buluştu

Verilen görevi en iyi şekilde yapmak için göreve geldiğini kaydeden İtfaiye Daire Başkanı Mustafa Katipoğlu, "ben itfaiyenin ve arama kurtarmanın içinden geliyorum. Görevimizin bilinciyle hizmet çıtasını yukarı çıkarmak için mücadele edeceğiz. Sizlerin destekleri bizler için önemlidir. İtfaiyeciler sadece yangın söndürmekle kalmazlar, yardıma ihtiyacı olan her canlıya umut olurlar. Malatya Gazeteciler Cemiyeti Yönetiminin ziyareti beni daha da mutlu etti. Basınla hep iç içe olduk, öyle de devam edecek. Basınımız bie her zaman yardımcı olmuştur, sizlere çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.