Malatya kanaat önderlerinden Ramazan Keskin, rahatsızlığından dolayı vefat etti. Keskin, gözyaşları arasında toprağa verildi.

Malatya kanaat önderlerinden Ramazan Keskin, rahatsızlığından dolayı vefat etti. Keskin, gözyaşları arasında toprağa verildi.

Bir süredir tedavi gördüğü hastanede kalp yetmezliği sonucu vefat eden Net Haber Gazetesi imtiyaz sahibi Ahmet Keskin’in babası Malatya’nın kanaat önderlerinden olan Ramazan Keskin (70) Hakka yürüdü. Merhumun cenazesi Cumartesi günü öğlen namazına müteakiben kılınan cenaze namazı ile birlikte Battalgazi ilçesi Uluköy mahallesi (Alikan) Budak mezrası Ebuzerler Mescidi haziresinde definedildi.

Malatyalı şehidin evine dev Türk bayrağı asıldı Malatyalı şehidin evine dev Türk bayrağı asıldı

 Keskin’in cenaze törenine, Cenaze namazına AK Parti MKYK üyeleri ve Malatya Milletvekilleri Bülent Tüfenkci ve Öznur Çalık, AK Parti Malatya Milletvekilleri Hakan Kahtalı ve Ahmet Çakır, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Battalgazi Belediye Başkan Yardımcısı İsmet Sarıgül, İl Müftüsü Veysel Işıldar, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, Gazeteciler cemiyeti yönetim kurulu üyeleri, Malatya’da faaliyet veren birçok yayın organı temsilcileri ve yine birçok Sivil toplum kuruluşu temsilcisi ile Keskin ailesi, sevenleri ve vatandaşlar katılım sağladı.