Malatya’da Düzenlenen Toplantıya TDP Malatya il başkanı Ramazan Akbudak ilce başkanları il yönetimi ile Elazığ il başkanı Selcuk Bakır,  Adıyaman il başkanı Mustafa Fırat ve partililer katıldı. 

Türkiye değişim Partisi değişime hazır olduklarının belirtirken açılış konuşmasını Malatya il başkanı Ramazan Akbudak yaparak güçlü bir şekilde geldiklerini belirtirken Adıyaman il başkanı  Mustafa Fırat ve Elazığ il başkanı Selçuk Bakır da konuşmalarında teşkilat çalışmaları hakkında bilgiler verdiler. 

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı Teoman Mutlu,   Malatya,Elazığ ve Adıyaman Teşkilat Çalıştayında yaptığı konuşmada Partilerinin yakın zamanda 67 il ve ilçelerinin teşkilatlanmasını yaptıklarını belirterek değişime hazır olduklarını belirtti.

Türkiye Değişim Partisi teşkilat çalıştayını Malatya – Elazığ- Adıyaman’da sürdürüyor.

Bölgenin kendileri için çok önemli olduğunu belirten Genel Başkan Yardımcısı Mutlu bölgenin sorunları için istişarelerde bulunduklarını ifade etti.

Teşkilat Çalıştayının ardından Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı Teoman Mutlu teşkilat çalıştayının ardından esnaf ziyaretlerinde bulundu.