TDP Genel Sekreterliği Ve Teşkilat Başkanlığına Malatyalı işadamı Teoman Mutlu Seçildi.

MASKİ İyileştirme Yaptı, Erkenek’in Suyu İki Katına Çıktı MASKİ İyileştirme Yaptı, Erkenek’in Suyu İki Katına Çıktı

Türkiye değişim partisi (TDP) genel sekreterlik ve teşkilat başkanlığına Malatyalı işadamı olan ve partini kuruluş aşaması ve sonrasında Mustafa Sarıgül ile yol yürüyen Teoman Mutlu getirildi.

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Sayın Mustafa Sarıgül’ün yaptığı açıklama da; “Türkiye Değişim Partisi, Parti Meclisimizin 30 Mayıs 2022 tarihinde yaptığı toplantıda Parti Genel Sekreterliği ve Teşkilat başkanlığına oy birliğiyle Sayın Teoman Mutlu seçilmiştir.

Türkiye Değişim Partisi Genel Sekreteri ve Teşkilat Başkanlığı görevini yaptığı dönemde partimize değerli katkıları olan Sayın Soner Gökçe’ye partimiz adına teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşamında başarılar diliyorum. Türkiye’yi varlığa, berekete, adalete ve huzura kavuşturma yolunda çıktığımız yolda bu görevlendirmeler bir bayrak yarışıdır. Partiler ülkeye siyaset yoluyla hizmet etmenin aracıdır.  Türkiye Değişim Partisi, milletimizin mutlu, devletimizin güçlü olması için vardır. Ülkemizi içeride huzurlu, dışarıda onurlu bir ülke yapacağız.” İfadelerine yer verildi.

 Hasan KORKMAZ