Topsöğüt Mahallesinde gerçekleşen temizlik ve çevre düzenleme çalışmalarını inceleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “Verimli tarım arazileriyle bölge ekonomisine katkılar sunan, çalışkan ve misafirperver hemşehrilerimizin huzur içerisinde yaşadığı mahallemizin güzelliklerine yeni güzellikler katıyoruz.” diye konuştu.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, beraberinde AK Parti Yeşilyurt İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Yeşilyurt Belediye Meclis Üyeleri ve Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcılarıyla birlikte Topsöğüt Mahallesini ziyaret ederek, Yeşilyurt Belediyesi Temizlik İşler Müdürlüğü ekiplerinin çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan Çınar, “Topsöğüt mahallemiz gerek verimli tarım arazileri gerekse de güzel yüzlü ve çalışkan insanlarımızın huzur içerisinde yaşadığı çok güzel ve şirin bir bölgemiz, buranın her yönden gelişmesi, kalkınması ve daha fazla tercih edilmesi içinde imkanlarımızı seferber ettik.” diye konuştu.

Yazar Melih Yılmaz lise öğrencileri ile buluştu Yazar Melih Yılmaz lise öğrencileri ile buluştu

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, esnafları da işyerlerinde ziyaret ederek ‘ hayırlı işler, bol kazançlar’ temennisinde bulunduktan sonra Topsöğüt Yeşil Konak Hizmet Binasında çocuklara yönelik gerçekleşen etkinlikleri yerinde takip ederek, çocuklarla yakından ilgilendi. BÜLTEN