Türk Kızılayı Malatya Şubesi tarafından Malatya'da görev yapan basın mensuplarına Kızılaya verdikleri destekten dolayı teşekkür mektubu verildi.

Kayhan İNCEOĞLU

Türk Kızılayı Malatya Şube Başkanı Ramazan Souly ve Yönetim Kuurlu üyeleri 10 Ocak dolayısıyla Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Soylu, Kızılay olarak her çalışmalarının basın mensupları tarafından duyurulduğunu belirterek "Kızılayımızın Malatya'daki çalışmaları takdir edilmiştir. Biz bunu tüm basın mensuplarımıza borçluyuz. Her zaman yanımızda oldular. Bu nedenle Gazetecilerin günü olan 10 Ocak günü Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek basın mensuplarına teşekkür belgelerini vermek istedik. Gazetecilerin günlerini kutluyoruz ve onlara destekleri içinde teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

MGC'den Sökmen'e Ziyaret... Yeni Huzur Evleri Yapacağız MGC'den Sökmen'e Ziyaret... Yeni Huzur Evleri Yapacağız

MGC Başkanı Vahap Güner, 10 Ocak günü Cemiyeti ziyaret eden Kızılay Malatya Şubesiyle her zaman gurur duyduklarını belirterek "Kızılayla hep gurur duymuşuz, bu çalışmaların sonucunda Malatya Kızılayın yatırım üssü haline gelmiştir. Bu nedenle Kızılayımızın her zaman yanındayız, onlarda bizlerle birlikteler. Kendilerine teşekkür ediyoruz" diye konuştu. 

Türk Kızılayı Malatya Şube Başkanı Ramazan Soylu, MGC Başkanı Vahap Güner'e teşekkür belgesini verdi. Teşekkür belgesinde "Nerde bir insan acısı varsa Türk Halkının merhametini taşıyan Türk Kızılay iyilik adına sizlerin desteği ile insanlığın yardımına koşmaya devam ediyor. Varlığınız merhamet duygusunun teminatıdır" ifadeleri yer aldı.