Başkan Günata” Ülkücü hareketin temel taşı Öğretmenlerin dünün Ülkü bircileri bugünün Türk Eğitim Sendikacılarının yaptığı Büyük bir olgunlukla gerçekleşen kongrede Sendika başkanı olarak seçilen Fevzi Şahin ve yönetim kurulu üyelerini Malatya Türk Ocakları olarak ziyaret ederek başarı dileklerimizi ifade ettik.

Münevver insanların bir araya gelerek ülke ve ülkü birliğini vatanın en ücra beldelerinde yeni nesile anlatmak üzere yetişen, nesillerin ahlak üzere, töreye bağlı, ülkenin ve milletin bölünmez bütünlüğünü savunacak genç yavrulara önderlik edecek kardeşlerimizin Allah yar ve yardımcıları olsun. Hep beraber, her zaman beraber, sonuna kadar beraberiz inşallah.”

Türk Eğitim-Sen Malatya Şube Başkanı Fevzi Şahin ise ziyaretten dolayı memnuniyetini belirttiği konuşmasında” Bugün ziyaretimize gelen Türk Ocağı Malatya Şubesinin değerli Başkanı Sayın Nadir Günata ve Yönetim Kurulunu misafir etmekten onur duyduk.

Birlik ve beraberliğin olduğu yerde başarı elde edilebilir. Birliğimizin ve dirliğimizin muhafazası İçin elimizden gelen gayret ve çabayı en üst düzeyde göstereceğiz. Yönetim stratejimizin temel dayanağı üyelerimizin beklentilerinin karşılanması doğrultusunda ve çözüm odaklı olacaktır. Asıl mücadelemiz şimdi başlıyor. Mücadelemiz her ne pahasına olursa olsun siyasi kazanç mücadelesi değil, gönül, ahlâk ve fazilet mücadelesi olacaktır.

Bu mücadelenin karakteri yıkıcı değil, yapıcı olmak, aynı ülkü ve ideallere sahip insanlarla hep birlikte yürümek tek gayemizdir. Çalışan, üreten ve yol gösteren bir sendikacılık anlayışı ilkesiyle, çalışma hayatına yeni bir soluk getirmek ilk hedeflerimiz arasındadır. Nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyorum.”

Haber: Kayhan İNCEOĞLU