Malatya Türk Ocakları Başkanı Nadir Günata ve Yönetim Kurulu Üyeleri Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evreni Makamında ziyaret edip başarılı çalışmalardan dolayı Plaket takdim ederek kutladılar.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren” Bugün Malatya’mızın önemli Kanaat önderlerinden hizmetleriyle ve duruşuyla örnek isimlerinden Malatya Türk Ocağı Başkanı Sayın Nadir Günata ve Değerli yönetim kurulunu misafir etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

15. Uluslararası Arguvan Türkü Festival Programı Belli Oldu 15. Uluslararası Arguvan Türkü Festival Programı Belli Oldu

Malatya’mız ve ülkemiz için gerektiğinde canını bile bu vatan uğruna verebilecek bir isim olan Nadir Günata Malatya’mızın olduğu kadar esnaf camiamızın da saygı duyduğu bir isimdir. Bizler ile devamlı istişareler içerisinde bir araya zaman, zaman bir araya geliyoruz. Türk Ocağında yıllardır güzel çalışmalar imza attı. Başarılarının devamını dilerken birbirinden değerli yönetim kurulu üyelerine de hoş geldiniz diyorum.”

Malatya Türk Ocakları Şube Başkanı Nadir Günata ise “ Sadece Esnaf Camiasının değil Tüm Malatya’mızın Abisi olarak bildiğimiz değerli büyüğümüz Sayın Ali Evren Başkanımıza yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte misafir olduk.

Yıllardır Malatya’mızın Esnaflarının sorunlarının çözümünde mücadele eden, yıllardır esnaflarına kol kanat gererek esnafın sesi olan, Malatya’nın her konusunda elini değil gövdesini taşın altına koyan değerli büyüğümüz sayın Başkanımız Ali Evren’e yaptığı üstün hizmetlerden ve çalışmalarından dolayı ziyaret ederek plaket takdiminde bulunduk.

Sayın Ali Evren Başkanımız bizlerin her daim yanımızda manevi varlığını hissettiğimiz bir isimdir. Malatya’mızın tüm konularında bizlerin yanındadır.”

Haber; Kayhan İNCEOĞLU