Her yıl düzenli olarak yapılan geleneksel iftar programında özel bir restoranda Gözde gurubu yönetimi iftar sofrasında Malatya basını ile bir araya geldiler.

“YOLUMUZA IŞIK TUTUYORLAR”

İftar sonrasında bir değerlendirme yapan Gözde gurubu yönetim kurulu başkan yardımcısı Dr. İbrahim Karaman, “Geleneksel Gözde iftarlarıyla yine birlikteyiz. Düzenli olarak uygulamaya çalıştığımız bir etkinlik. Son dönemde pandemiyle bir müddet ara vermiş olunsa bile tekrardan bir araya gelme mutluluğu içerisindeyiz.  Sizlerle bir araya gelmek, düşüncelerinizi, fikirlerinizi almak, yeri geldiğinde eleştirilerinizi sizlerden dinlemek, teşvikleriniz, bize sağladığınız motivasyonlar bize her zaman ışık tutuyor.” dedi.

“BÜYÜMEYİ SÜRDÜRDÜK” 

Gelinen son süreçte ekonomik sıkıntılara rağmen Gözde gurubunun büyümeye devam ettiğini ve yatırımları sürdürdüğünü ifade eden Karaman; “ Haliyle dünyanın ve ülkemizin içerisinde bulunduğu durum, ekonomik sıkıntılar ortamında Gözde gurubu büyümesine devam etmektedir. Bazen krizler içerisinde, bünyesinde fırsatlar doğurabilmektedir. Gözde gurubu bu fırsatları değerlendirme konusunda Türkiye’de ender firmalardan bir tanesidir. Biz, kriz döneminde de hiç yatırımlarımıza ara vermedik. Şuan Kuşadasında sağlık turizmine hitap edecek 2. Hastanenin projesi yapılmaktadır. Çok kısa zamanda inşallah inşaatına başlanacaktır. İzmir’de bir tane özel hastane, bir tane de tıp merkezi projesini devam ettirdik. Onların yasal prosedürleriyle uğraşılıyor. İnşallah kısa bir zaman içerisinde Türkiye’de değişik illerde hastaneler sayısıyla Türkiye’nin hatırı sayılır zincir hastanelerinden birisi haline geleceğiz. Yine inşaat konusunda İzmir’de yatırımlarımız hız kesmeden devam ediyor. Çok güzel projeler satışa çıkmadan, inşaatı devam etmektedir. Satışa çıktığı takdirde Türkiye’de ses getireceğiniz birlikte göreceğiz. Kriz ortamında yatırım yapabilmek, üretime, istihdama katkı sunabilmeyi vatandaşlık görevi olarak görüyoruz biz.” dedi.

 Haber: Onay Ozan