Malatya’nın önemli Eşraflarından Ayakkabı sektörünün yakınen tanıdığı Malatyalıların Malatya Park AVM’deki ayakkabı kliniği Yaman Lostra Salonu örnek olmaya devam ediyor.

İşletmeciliğini Orhan Yaman’ın yaptığı Yaman Lostra Salonunda bakım için bırakılan ve 2 yıldır alınmayan veya unutulan 32 çift ayakkabı başkalarına faydalı olsun diye ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere Yeşilyurt Belediyesinin Sıfır atık İhtiyaç Kumbarasına bırakıldı.

Patentini Aldığı Tarihi Tatları Yaşatacak Patentini Aldığı Tarihi Tatları Yaşatacak

Orhan Yaman yaptığı açıklamasında” Yaklaşık 1 ila 4 yıl arasında firmamıza tamir, tadilat ve bakım için bırakılan 32 çift bayan ve erkek ayakkabısı olmak üzere bırakılmıştı. Ayakkabılar bakımları yapılmış ve kaliteli ayakkabılar. Bizlerde atıl olarak kalacağına ihtiyaç sahibi insanlara ulaştırılması anlamında Yeşilyurt Belediyesinin elbise konulan sıfır atık kutularına ayakkabıları bıraktık.

Bizlere gelen ürünler 3 ay içerisinde alınmadığı takdirde mesuliyet üzerimizden kalkıyor. Bu ayakkabılar da uzun bir süredir unutulan ve alınmayan ayakkabılar. Belediyenin bunları ihtiyaç sahiplerine ulaştıracağından eminiz” diye belirtti.

Haber: Kayhan İNCEOĞLU