Yeni Malatya gazetesi güçlenerek büyüyor

MASKİ Genel Müdürü Mehmet Mert: Kayanın İçinde Boru Geçiriyoruz MASKİ Genel Müdürü Mehmet Mert: Kayanın İçinde Boru Geçiriyoruz

Yeni Malatya Gazetesi 38 Yaşında

Malatya’nın en eski gazetesi olan Yeni Malatya Gazetesi bugünkü sayısıyla 38 yaşına bastı.

1 Şubat 1984 Yılında Hasan Hüseyin Güntürk ve Haydar Karaduman tarafından kurulan Yeni Malatya Gazetesi aralıksız olarak 37 yılı geride bırakarak 38 Yaşına bastı. 2012 Yılında yerel Gazetelerin birleştirilmesi nedeniyle Yeni Malatya, Görüş, Bakış ve Hamle Gazeteleriyle birleşerek Yeni Malatya Gazetesi adıyla yayınına devam eden gazetemiz 11 bin 829 sayısıyla da 38 Yaşına basmanın mutluluğunu yaşıyor. 

4 Ortaklı Yeni Malatya Gazetesinde tüm hisseleri alarak Yeni Malatya Gazetesi ile yola devam kararı alan Bektaş Karaduman’ın sahipliğini yaptığı Yeni Malatya Gazetesi Web baskılı ve sayfa düzeni ve internet yayınlarıyla önemli bir boşluğu dolduruyor. Yakın zamanda kadrosunu takviye edecek molan Yeni Malatya gazetesi olarak 38 yaşına basmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Yeni Malatya Gazetesi habercilik alanında yapacağı yeniliklerle gelecek yıllara emin adımlarla ilerlemeye devam edecektir.