Hafta sonu sahamızda oynadığımız karşılaşmasından önce ulusal mecrada karşılaşmanın favorisi Gaziantep FK olarak gösterildiğini hepimiz okuduk, dinledik. Aslında onların kaçırdığı bir nokta vardı, futbol oynanmadan kazanılan bir oyun değildir. 
Gaziantep karşılaşmasında bütün yorumlara kulak tıkayarak saha içerisinde mücadele eden bir takım, kenarda takıma katkı sağlayan Teknik Heyet ve en önemlisi tribünlerde 90 dakika takımına güvenen, destek olan taraftarlar. İşte bütün bu doğrular ve şimdilik azda olsa sağlanan birlik beraberlik ve inanmışlık kazanılan üç puandan daha önemlidir. Şehrin alınan bu galibiyetin nasıl ve ne şartlarda kazanıldığının farkına varıp daha sıkı kenetlenmelidir. Taraftar olarak bizler yensek de yenilsek de sadece ve sadece takıma destek vermeliyiz bilinciyle hareket etmeye devam edersek kazanan memleket olacağını unutmayalım.
Trabzon mağlubiyetinden sonra takımımızı tribünlere çağırıp alkışlamak gerçekten büyük bir hareketti. Bu hamlenin meyvelerini iki galibiyet ile almanın haklı mutluluğunu yaşıyoruz. Yönetimimiz, Teknik Heyetimiz, futbolcularımız ve taraftarlarımızın bu inançlı yaklaşımını perçinleştirmek için hepimize çok görev düşüyor. Herkes şakasını önüne koymasın, çıkarsın ve memleket için mücadeleden kaçmasın.
Gaziantep maçı sonunda oynayan oynamayan bütün oyuncuların taraftar ile bütünleşmesi ve taraftarın ayrıştırma olmadan hep bir ağızdan bütün takımla birlikte galibiyeti kutlaması çok küçük bir ayrıntı olsa da memlekete yeni bir hava katıyor. Allah birliğimizi bozmasın. Yensek de yenilsek de takımımızı bağrımıza basalım. Mücadeleden asla vazgeçmeyelim.
HİÇBİR BAŞARI ULAŞILMAZ DEĞİLDİR! YETERKİ İNANALIM.
VESSELAM