2006 yılından beri yaşadığımız hakem facialarından dolayı serzenişimizi artık birileri duysun.

Kurulan sistemde Malatya futbolunu ilmek ilmek doğrayan hakemlere karşı bir tavrımız olmayacak mı?

Mevzu Malatyaspor olduğu zaman kaç dakika geçerse geçsin VAR sisteminin müdahalesi gecikmiyor.

Kasımpaşa karşılaşması aynı pozisyonda iki farklı oyuncu bir değil iki değil tam üç sefer topa el ile temas ediyor. Üstelik temas ile topun yönü değişiyor. Nasıl göremez RİVA’da ki hakem ve teknisyen arkadaşlar.

Maşallah hepsine…

Alehte olunca yırtıcı bir kuş gibisiniz, Malatyaspor lehine olunca kafasını kuma gömen deve kuşu…

Ya bizim futbolcular atın topu taca, yüklenin hakeme, dursun oyun ne oluyor bir baksınlar.

Sizler kutsal armalı forma için ter döküyorsunuz eyvallah ama biz de canımızı veriyoruz. Daha canla başla mücadele olmalı. Rehavete kapılmayın ve yensek de yenilsek de maçtan sonra Adem kardeşim lütfen tüm takımı tembih et lütfen sağda solda fazla görüntü olmasınlar.

MALATYASPORLU OLUN!

Yenilgide ve Galibiyette herkes birilerine taş atıyor. Yapılanların hata olduğunu kabullenin artık. Sosyal medyada yapılan satırlarca yazılar, yapılan canlı yayınlar yahu hepimizin derdi Malatyaspor ise ortaya çıkıp neden sorun arıyoruz. Sorunlara çözüm odaklı yaklaşmak bir erdemliktir. Yapılan bu obje ile insanları Malatyaspordan soğuttuğunuzun farkına varın. Niyetiniz halis olabilir ama yolunuz yanlış.

Sadece Malatyaspor için mücadele edelim.

DEPLASMANIMA DOKUNMA
Futbol Federasyonu Kasım 9 itibari ile statları yüzde yüz kapasite açılacağını duyurdu fakat deplasman tribünleri için henüz bir açıklama yapmadı. Kuzuyu kurda teslim etmek gibi bir şey resmen. Deplasmanda olan takım orantısız bir rekabete sokuluyor. Deplasman tribününde bir taraftar bile olsa belki o tüm stada bedel olur. Motivasyon deplasmanda çok farklıdır. O bir kişi bile tüm takımı hareketlendirmeye yeter.